Sakarya Evden Eve Nakiyat

Sakarya evden eve nakliyat Güvenilir Kaliteli Hizmet Arıyan Müşteriler Doğru Yerdesiniz Sakarya Nakliyat Firması olarak karşılaşabileceğimiz tüm olumsuzlukları karşı eşyalarınız için sigortalama işlemi de yapıyoruz.

Sakarya Evden Eve Nakliyat
Sakarya Ev Taşıma

Sakarya Evden eve nakliyat

Siz Değerli Müşterilerimizle Kararlaştırdığımız Randevu Günü Belirlenir Exper ile Taşınacak Eşyaların Değeri biçilir. Bina ve Mevkini Durumu Gözlemlenir. Veya Whatshapp ile Detaylı Görseller Firmamıza Gönderilerek Taşınma Detayları Ögrenilir.

Taşınma fiyatı gerekli eşyalar kat durumu mesafe durumu eşyanın değeri göze alınarak belirlenir. Ambalaj malzemesi olarak Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları,için patpat dediğimiz veya strec film ile taşımaya uygun malzeme kullanıyoruz kırılacak eşyalarınız ise beyaz kağıtlara sarılıp özel sıfır karton kolilere yerleştirilir.

Nakliyat hizmetinde eşyanın bir kişinin olması yeterlidir. Taşınma işlemi esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli şartlar uygulanarak, paketleme ambalajlama işinde büyük önem göstermekteyiz Nakliyat Firması olarak karşılaşabileceğimiz tüm olumsuzlukları karşı eşyalarınız için sigortalama işlemi de yapıyoruz. Müşterilerimizle görüşme sayesinde, taşıma işlemlerini tamamen bitirene kadar yapılabilecek ne kadar işlem varsa yapıyoruz. Detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.