HİZMETLER

Hizmetler

Hizmetler Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz
Adapazarı merkez olmak üzere Sakarya İl ve İlçelerine Kesintisiz Evden Eve Nakliyat&Ofis Büro Eşya Depolama Eşya Paketleme Şehiriçi Şehirlerarası Uygun Fiyata Taşımacılık Hizmeti Vermekteyiz.
Devamını Oku
Hizmetler Ofis Büro Taşıma
Evden Eve Nakliyat Olarak Ofis&Büro Taşıma İşlemi İçin Siz Değerli Müşterilerimizin Eşyalarını Özen&Titizlikle Taşımaktadır. Ofis Büro Taşıma İçin Ücretsiz Exper Hizmetimiz İle Eşyalarınız Gözlemlenir ve Not Alınır Firma Yetkili A noktasından B Noktasına Gidecek Mevki Bina Teslim Olacak Adres Ve Çalışılacak Alan Gözlemler Ve Taşınma Fiyatı Belirlenir.
Devamını Oku
Asansörlü Nakliyat
Sakarya Evden Eve Nakliyat Olarak Asansörlü Teknolojimiz ile Eşyalarınızı En Ufak Zarar Görmeden Hassas Bir Şekilde Taşınma İşlemini Asansörlü Teknolojimiz ile Gerçekleştiriyoruz.
Devamını Oku
Parça Eşya Taşıma
Parça Eşya Taşıma: Evinizi Tamamen Veya Komple Taşıtmak Zorunda Değilsiniz. Örnek: 1 adet Koltuk & 1 Adet Masanız 2 Parça Ev Eşyanızı Taşıtmak İstiyorsunuz. Öncelikli Olarak Bizlerle İletişime Geçerek Taşınacak Parça Eşyanın Nakliyesi İçin Eşyanın Alınacağı Ve Gideceği Mevki Göz Önünde Bulundurarak, Parça Eşyanın Alınacak Mevkinin Kaçıncı Katta Olduğu Ve Gideceği Yerin Kaçınca Kat Olduğu Öğrenilir.
Devamını Oku
KURUMSAL TAŞIMA
Kurumsal Taşıma Yapılmadan Önce Ücretsiz Expertiz Hizmetimiz ile Eşyalarınızın Durumu (Yoğunluğu &Değeri) Biçilir Otomatik Sigorta Kapsamına Alınır. Kurumsal Taşıma Yapılırken Monte &demonte Mobilyalarınızın Sökümü Ve Takımı Paketlenmesi Yapılır, Ofis Eşyalarınız Belge Dökumanlarınız Özel Olarak Kullandığımız Beyaz Sıfır Kağıtlara Sarılır, Sıfır Kolilere Yerleştirilir.
Devamını Oku
Eşya Depolama
Firmamızın Kendi Bünyesi Altında Bulunan Kapalı Depolarımızda Eşyalarınızı Güvenli Süresiz Bir şekilde Barındırılır, Örneğin Eşyalarınızı Depolamak İstiyorsunuz Uzun Süre Eşyanızın Yanında Bulunamayacaksınız, Ve Burada Yapmanız Gereken Firmamıza Ulaşarak Taşınacak Eşyanın Expertiz Hizmeti Yapılarak Eşyanızın Değeri ve Yoğunluğu Öğrenilir.
Devamını Oku
Sakarya En Uygun Taşıma Firması
Sakarya En Uygun Taşıma Firması Bütçeniz Doğrultusunda Sizlere En Uygun Evden Eve Taşıma Hizmeti Sunuyoruz Asansörlü Taşıma Sistemimizle Eşyalarınızı En Güvenli Şekilde Yeni Yuvanıza Taşımakta Titizlikle Çalışarak Müşterilerimiz Her zaman Mutlu.
Devamını Oku