Hassas Eşyalar Nasıl Taşınır

Sakarya Ev Taşımasında Hassas Eşya Taşıması

Hassas Eşyalar Nasıl Taşınır

Hassas Eşyalar Nasıl Taşınır Dediğimizde Firmamızın Müşterilerini Bilgilendirme Amaçlı Yazımızı Okuyun.


Kırılacak Eşyalar: Tabak, bardak Avize, vb. kırılacak nitelikteki eşyalarınız gazete kağıdıyla değil özel paketleme kağıtları ile sarılarak sıfır nakliye kolilerine yerleştirilerek Evden Eve Nakliyatı için uygun hale getirilerek Ev Taşıması İçin Uygun Hale Getirilir.

Hassas Eşyalarım Nasıl Taşınır

Giysiler: Giysileriniz Toplamalı Taşıma Yapılacak İse Firmamız Giysilerinizi Paketlemek İçin En Uygun Ve Kaliteli Paketleme Malzemesi Kullanır.

Hassas Eşyalarım Nasıl Taşınır

Beyaz Eşya Elektronik Eşya: Beyaz Eşya Ve Elektronik Eşya Paketleme Buzdolabı Çamaşır Makinası Televizyon Paketlenmesi, Müşteri Tercihli Paketleme Sitili Seçilerek Hava Baloncuklu Pıtpıt Diye Tabir Ettiğimiz 1. Kalite Paketleme Malzemesi Kullanılır. Ardında Battaniye İle Extra Koruma Sağlamak İçin Eşyanın Dört Bir Yanı Kapatılarak Taşınacak Hale Getirilir.

Oturma Grubu Koltuk Takımı: Oturma Grubunuz Veya Koltuk Takımlarınız Demonte Yapıda İse Gerekli Sökülecek Parçaları Sökülerek Sökülen Parçalarda Dahil Streç Diye Tabir Ettiğimiz Ambalaj Malzemesi İle Paketlenecek Eşyanın Dört Bir Yanı Sarılır. Extra Güvenlik Olarak Battaniye İle Tekrar Dört Bir Yanı Paketlenir Ve Taşımaya Hazır Hale Getirilir.

Yatak Odası Gardolap: Demonte Mobilyanız Firmamızın Bünyesinde Bulundurduğu Profesyonel Ustalarımız Tarafından En Uç Noktasına Kadar Sökülür. Mobilyalarınız Patpat Dediğimiz Ambalaj Malzemesi İle Dört bir Yanı Kapatılarak Güvenli Bir Şekilde Kurulumu Yapılır. Yeni Adresinizde Mobilyalarınız Kusursuz Bir Şekilde Kurulumları Tekrardan Yapılır.

Zorunlu Yol Sigortası: Eşyalarınız Uygun Boyutta Gönderdiğimiz Aracımıza Yüklenir, Taşıma Yapılacak Yeni Adres İçin Yola Çıkar Yolculuk Esnasında Kırılma Dökülme Ve Eşyanızın Zarar Görmesi Durumunda Firmamızın Zorunlu Yol Sigortası Devreye Girer Ve Müşterimiz Hiçbir Zaman Mağdur Olmaz.

EŞYA PAKETLEME VİDEOMUZ
HEMEN FİYAT AL